head

Operátor/ka výroby

Společnost Hanwha Advanced Materials Europe s.r.o. zabývající se výrobou plastových dílů do automobilů, která na trhu působí od roku 2008, hledá vhodného kandidáta na pozice Operátor/ka výroby.

Náplň práce:

  • manipulační činnost
  • lisování výrobků
  • výměna forem
  • seřizování lisů
  • montáž výrobků
  • kontrolní činnosti

Očekáváme:

  • schopnost analyzovat a řešit problémy,
  • manuální a technická zručnost
  • týmový hráč, rychle se učit nové věci.
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu – 7,5 hod. směna.

Pravidelné navyšování mezd dle kolektivní smlouvy
Místo výkonu práce: Chlebovice u Frýdku-Místku

Vše potřebné vás naučíme ; )
HR Tým

Operátor výroby

Nabízíme:

  • Kolekiv práci v menším kolektivu,
  • Příspěvek náborový příspěvek 10 000 Kč
  • Stravování stravenky 115 Kč plně hrazené zaměstnavatelem
  • Bonus docházkový bonus
  • Plat pohyblivá složka mzdy
  • Peníze stabilizační bonus
  • Bonusy roční bonusy vyplácené 1/2 léto a 1/2 zima
  • Pojištění příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • Doprava příspěvek na dopravu
  • Aktivity příspěvek na volnočasové aktivity
  • Pití pitný režim na pracovišti
  • Studium příspěvek na studium vysoké školy 10 000 Kč ročně
  • Akce firemní akce, vánoční dárky a další
  • Nemoc sick day

    Pro nahrání klikněte nebo přetáhněte soubor na formulář

    HR tým
    Náš HR tým

    Vyplňte formulář níže

      Výrobní závod
      Externí sklad